Czech Blog Awards 2017

Dnes 18.11. 2017 ve 20 hodin byla po roce opět zahájena jedna mega akce, a to vyhlášení cen blogerek a blogerů roku – Czech Blog Awards 2017.

Opět jako minulý rok, mě nejvíc zajímá kategorie Beauty (jak překvapivé ;-), ale pojďme se podívat na celou akci 🙂

Letošní ročník se nově odehrává v hotelu Hilton v Praze. Celým večerem provází moderátoři Zorka Hejdová a Ondřej Vodný. Hosté pořadu jsou: Dara rolins, Pavel Calta a Leoš Mareš, Mikolas Josef, Light and Love, Richard Judge.

Letos jste měli možnost sledovat Czech blog awards 2017 v přímém přenosu i na Óčku 🙂

Partnery akce jsou:

Olympus, AVON, Alcatel, Ecco, Playstation. UGO, Billa, Horké Boby, Elnino.cz, Švýcarsko přirozeně, TCLMOVE, DODO fot life, Gate, Remington, Veritas Consulting, Car 4 way, Louda auto, Cloud.

a mediání partneři: Evropa 2, Mediář, Cosmopolitan, Blog media

Letošní vítězové jednotlivých kategorií, jak byly vyhlášeni:

Fashion – A cup of style

Cosmo objev – Za normální holky

Life – Anie Songe

Bloger roku – Stěhujeme se na Bali

Beauty – PetraLovelyhair

Ynspirology Award – Mr. Kriss

Food – My Cooking Diary

Instagram  – Nikol Štibrová

Video bloger – Kovy

Video blogerka – Anna Šulc

Kategorie, které rozumím asi nejvíc a je mi nejbližší, je Beauty. Letošní rok se do Top 10 dostaly: Barušminky, Beautylife by Aja, el Beauty Blog, GetTheLouk, Markéta Venená, Misha Beauty, Nikol Hess, PetraLovelyHair, Tale of Miss A, Terry Makeup Tutorials.

Vítězkou se stala PetraLovelyHair, kterou, přiznám se, jsem nečekala. I když sama Petru sleduji, myslím si, že víc se posouvá třeba GetTheLouk, a proto měla podle mě vyhrát. Navíc Petra měla delší pauzu v natáčení, i proto mě to překvapilo. Novou v Top  je el Beauty blog, kterou jsem objevila na instagramu a jsem za to ráda. Tahle žena má velmi podobný názor na prezentaci kosmetiky a její testování, jako já, proto mě teď asi na instagramu baví nejvíc a je jedna z mála, jejíž blogy čtu hned po tom,co je vydá.

Co říkáte na letošní vítěze vy? Dopadlo to podle vašeho očekávání? Přiznám se bez mučení, že několik vítězů neznám a musím to napravit.